
Schakelaar met signaallamp
Multi functionele schakelaar met signaallamp, bedoeld voor inbouw in een inbouwdoos voor elektra in de wand
De signaallamp in het wipvlak van de schakelaar kan gebruikt worden als indicatie-, status- of oriëntatieverlichting. De LED signaallamp kan alle mogelijke kleuren weergeven.
- De schakelaar heeft een ingebouwd relais dat maximaal 1150 Watt / 5 Ampere kan schakelen.
- De LED signaallamp kan verschillende kleuren aangeven, afhankelijk van de gekozen toepassing en functies.
- Het signaal- en wipvlak van de schakelaar is 55 x 55 mm en kan geintegreerd worden in systeem 55 schakelmateriaal. De schakelaar past in 55 mm afdekramen van Gira, Jung, Busch-Jaeger, Merten en Berker.
- De schakelaar kan op afstand bediend worden met de Homematic IP app of kan gekoppeld en aangestuurd worden door andere Homematic IP apparaten.
- Bij gebruik als eco-knop voor verwarming kan de signaallamp groen oplichten als er op de knop gedrukt wordt en het hele huis in de verlaagde temperatuur stand gaat.
- Bij gebruik als alarm kan de signaallamp rood oplichten als er op de knop gedrukt wordt en het alarm in het hele huis geactiveerd wordt.
- Bij gebruik als oriëntatielamp kan de signaallamp 's nachts oplichten als het donker is en overdag niet oplichten.
- Bij koppeling aan een klokprogramma schakelt de schakelaar aan en uit op vaste tijdstippen. De tijdstippen worden geprogrammeerd via de Homematic IP app.
- Bij koppeling met een bewegingsmelder schakelt de schakelaar direct in en na een instelbaar aantal minuten automatisch weer uit.
- Meerdere schakelaars zijn samen te voegen in een groep. Lichtgroepen zijn beschikbaar voor sfeerverlichting, werkverlichting, alarmlicht, panieklicht en coming-home licht.
- De schakelaar is geschikt voor elektrabedrading met een vaste kern tot 1,5 mm2. Draden van 2,5 mm2 kunnen alleen toegepast worden met een los mee te bestellen adapter set van 2,5 naar 1,5 mm2.
- Spraakbesturing is mogelijk via smartphones, smartwatches en smart speakers met Google Assistant of Amazon Alexa. Bijvoorbeeld: "Hey Google, zet eetkamerlamp aan" of "Hey Google, zet verwarming woonkamer op 20 graden".
- Het basisstation voor Homematic IP is het Homematic IP Access Point. Dit is de hub van het Homematic IP systeem. Het Access Point is 1x nodig in huis. Via de gratis Homematic IP app kunnen alle Homematic IP apparaten toegevoegd worden aan het Access Point.
- Homematic IP maakt geen gebruik van WiFi maar werkt via een eigen beveiligd draadloos protocol. Als internet of WiFi uitvalt blijven alle Homematic IP apparaten verder werken.